REKLAMA

Aktualności, Gospodarka

KFC w Żarach

Opublikowano 04 maja 2018, autor: bj

Kolejna amerykańska restauracja znanej sieci pojawi się w mieście. Stanie tuż obok McDonald`sa, pomiędzy ulicami Katowicką a Moniuszki.

Restauracja KFC stanie w sąsiedztwie stacji Lotos, McDonald`sa i budowanego właśnie od nowa Lidla. Zjazd do niej będzie z małego ronda przy McDonald`sie.

Pod koniec kwietnia do Starostwa Powiatowego w Żarach wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę. Dotyczy dwóch budynków. Jeden, parterowy ma mieć funkcję gastronomiczną i to właśnie w nim mieścić się będzie restauracja KFC. Drugi, handlowo-biurowy, większy i wyższy (piętrowy o pow. 1 tys. 800 mkw.), z pomieszczeniami pod wynajem, stanie nieco dalej. Pomiędzy nimi pojawi się parking, obok drogi pożarowe.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 348

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »