REKLAMA

Praca

Dla księgowego, spawacza i fryzjera

Opublikowano 04 maja 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy.

Doradca klienta znajdzie pracę w żarskim oddziale banku Credit Agricole. Trzy osoby na stanowisko ds. opracowywania decyzji i korespondencji zatrudni Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Żarach. Osoby do pracy przy napełnianiu butli gazowych w Żarach o pracę mogą pytać w spółce „Barter”. Starszy księgowy na cały etat potrzebny jest w Zespole Szkół Budowlanych w Żarach. Spawacza i  montera konstrukcji stalowych do pracy na terenie Swiss Krono w Żarach rekrutuje spółka „Gotech”. Pięciu szlifierzy metali i tyle samo spawaczy do pracy w Żarach szuka agencja „IPF Jobs”.

Kucharz i pakowacz

Dwóch szlifierzy, polerowników potrzebnych jest do żagańskiej „Galwanizerni”. Kucharz o pracę może pytać w restauracji „Zamkowa” w Żaganiu. Kierowca samochodu ciężarowego znajdzie pracę w Firmie Handlowo-Usługowej Andrzeja Kury z Żagania. Trzech pakowaczy drewna może zatrudnić firma „Lolek – Serwice” z Żagania. Główny księgowy potrzebny jest do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żaganiu.

Pracownika magazynu może zatrudnić lubska „Magnolia”. Strażnik działu ochrony potrzebny jest do aresztu śledczego w Lubsku.

Czterech spawaczy, ślusarza, kierowcę z prawem jazdy C+E do tras również międzynarodowych oraz specjalistę do spraw sprzedaży i wynajmu rusztowań może zatrudnić firma „M-S Pico” z Borowiny. Montera sieci wodno-kanalizacyjnych poszukuje Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Iłowej. Podinspektora do spraw wodociągowo-kanalizacyjnych szuka Samorządowy Zakład Komunalny w Niegosławicach. Fryzjer i stylista rzęs znajdą pracę w Studio Urody „Vouge” w Szprotawie.

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Dziesięć osób do ochrony mienia na terenie Żar rekrutuje firma „Impuls” z Gorzowa. Pięciu pracowników ochrony zatrudni agencja „Skarem” ze Stalowej Woli. Osoba do sprzątania o pracę może pytać w firmie „Classic Collection” w Żarach.

Napisz komentarz »