REKLAMA

Praca

Dla kucharza, sprzedawcy i monterów

Opublikowano 27 kwietnia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Operatora oczyszczalni poszukuje żarska spółka „Złota Struga”.  Ofertę dla dwóch kucharzy oraz dwóch kelnerów, recepcjonistów ma Hotel Janków w Żarach. Osoby do zmywania naczyń i pomoce kuchenne potrzebne są w żarskiej Jadłodajni „Hades”. Kasjerzy znajdą pracę w sklepie „Dino” w Żarach i Tuplicach.

Majstra obwodu drogowego Zarząd Dróg Wojewódzkich zatrudni do pracy w Żaganiu.

Osoba do sprzątania potrzebna jest w żagańskim przedsiębiorstwie „Adam”. Kucharz potraw tureckich o pracę może pytać w  „Iskender Kebab” w Żaganiu. Łącznie jedenastu monterów oraz trzech operatorów giętarki może zatrudnić firma „Dringenberg” w Żaganiu.

W szkole i w hucie

Dwie osoby znajdą pracę przy wytwarzaniu papieru ochronnego w Lubsku w firmie „Import-Eksport” Michała Sawrona. Trzej stolarze potrzebni są do pracy w firmie „KTK Iwaniccy” w Lubsku.

W Szprotawie w firmie „Szawix” potrzebna jest osoba do prac biurowych i sprzedaży części samochodowych, firma ma także ofertę dla dwóch mechaników. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej o pracę może pytać w Społecznej Szkole Podstawowej w Szprotawie.

Sprzedawca znajdzie pracę w piekarni „Amadeo” w Iłowej. Pracę robotnikom budowlanym może dać Jan Łobodziec z firmy „Dekarstwo Ciesielstwo” w Tucholi Żarskiej. Osoba do pracy jako operator wózka widłowego, magazynier potrzebny jest do firmy „Consalnet” w Wiechlicach. Kontroler jakości potrzebny jest do huty „Stoelzle Wymiarki”. Opiekunka oraz konserwator o pracę mogą pytać w  Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Kelnerzy i pomoce kuchenne znajdą pracę w Hotelu „Dana” w Łęknicy.

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Ofertę dla pięciu salowych i dwóch osób do sprzątania w 105. Szpitalu Wojskowym w Żarach oraz osoby do sprzątania w Łęknicy ma spółka „Sanpro Consulting” z Wrocławia. Dziesięciu pracowników ochrony do pracy w Żarach może zatrudnić spółka `Impuls” z Gorzowa Wlkp.

Napisz komentarz »