REKLAMA

Wasze sprawy

Czynnik ludzki i urzędnicza empatia

Opublikowano 27 kwietnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Część chodnika będzie po jednej strony ul. Staszica, a cześć po drugiej. – Wstrzymane wcześniej prace będą kontynuowane – oznajmili mieszkańcom Kolonii Laski urzędnicy na poniedziałkowym spotkaniu, 23.04.

Przypomnijmy, budowa chodnika została przerwana po proteście części mieszkańców. Pisaliśmy o tym w ubiegłym tygodniu. Mieszkańcy, którzy mają swoje domy po jednej stronie ulicy, nie zgadzali się, aby chodnik został wybudowany właśnie pod ich oknami. Wnioskowali, aby powstał  na całej długości po drugiej stronie i łączył się z ulicami: Spokojną, Robotniczą i Narutowicza. Uzasadniali to bezpieczeństwem pieszych, zwłaszcza uczniów.

Trochę empatii

Urzędnicy zaprosili mieszkańców na spotkanie do SP nr 4. Musieli wysłuchać ich uwag.

– Projekt budowlany sprzed sześciu lat był wadliwy, nie brał pod uwagę odwodnienia chodnika – przekonywał Dariusz Kudła z ul. Staszica. – Uważamy, że chodnik powinien powstać po obu stronach drogi, a teraz kawałek jest po jednej, a kawałek ma być po drugiej.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 119

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »