REKLAMA

Samorząd

Burmistrz wyleciał ze studiów

Opublikowano 20 kwietnia 2018, autor: bj

Ani tytułu magistra, ani nawet licencjata przed swoim nazwiskiem nie postawi Lech Jurkowski, burmistrz Lubska. Choć bardzo chciał. Ale Żarska Łużycka Szkoła Wyższa skreśliła go właśnie z listy studentów.

Przygodę ze studiami zakończył właśnie Lech Jurkowski, burmistrz Lubska. Bez sukcesu jednak, bo nie zwieńczył nauki dyplomem. Zgłębianie annałów logistyki w Łużyckiej Szkole Wyższej rozpoczął niespełna 2 lata temu. Teraz już nie musi ślęczeć po nocach nad książkami, bo został skreślony z listy studentów. Dlaczego?

O sprawę pytamy samego zainteresowanego. Dlaczego zakończył karierę studenta? Czyżby nie był zadowolony z poziomu nauczania? L. Jurkowski nie chciał się podzielić swoimi zastrzeżeniami, choć informacji o relegowaniu z grona żaków nie zaprzeczył.

– Ja się nie będę tłumaczył z moich decyzji – uciął rozmowę.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 289

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »