REKLAMA

Praca

Dla księgowego, betoniarza i spawacza

Opublikowano 20 kwietnia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osoba do sprzątania potrzebna jest w firmie „Stahlbau” w Żarach. Łącznie czterech blacharzy może zatrudnić żarska firma „Magorex”. Czterech osób do pracy na zastępstwo poszukuje żarski Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Dwie odpowiedzialne będą za rozliczanie kont płatników, pozostałe do opracowywania decyzji i korespondencji. Mechanik samochodowy o pracę może pytać w Przedsiębiorstwie Sprzętowym Adama Waruszaka w Żarach. Ofertę dla dwóch spawaczy i również dwóch ma monterów konstrukcji ma firma „Metal-House” w Żarach. Księgowa potrzebna jest w żarskim Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Specjalista ds. sprzedaży znajdzie pracę w firmie „Bryldom” w Żarach.

 

Do sklepu i opieki

Po dwóch operatorów koparko-ładowarki, operatorów koparki jednonaczyniowej i monterów sieci wodnych i kanalizacyjnych poszukuje firma „Tandem” z Żagania. Podinspektor m.in. do prowadzenia zajęć z seniorami, pomocy przy pracach biurowych  do pracy na zastępstwo potrzebny jest w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żaganiu. Sprzedawcę, zniczy, kwiatów i stroików zatrudni Zakład Pogrzebowy „Kalia” w Żaganiu. Dwóch monterów konstrukcji stalowych do pracy na terenie całego kraju zatrudni firma „Mark” z Żagania

 Pięciu szlifierzy metali, kontrolera jakości wyrobów ze stali czarnej i ocynkowanej i pracownika biurowego ze znajomością rysunku technicznego poszukuje firma „Oskar” z Lubska. Dwudziestu spawaczy do pracy na terenie Jasienia rekrutuje firma „Laxo Work” z Poznania. W Małomicach Ośrodek Pomocy Społecznej na zastępstwo szuka pracownika socjalnego, mogą także zgłaszać się osoby do opieki osób z zaburzeniami psychicznymi. Łącznie pięciu betoniarzy, zbrojarzy znajdzie pracę w firmie „Bewa” w Wiechlicach. Osoba do dzielenia towaru na porcje i pakowania oraz składania dekoracji potrzebna jest do spółki „Partner” w Wiechlicach. Monterów instalacji wentylacji oraz klimatyzacji zatrudnić może firma „Saling” z Grabika.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Kasjer, sprzedawca potrzebny jest do „Dino” w Tuplicach. Pracowników ochrony na terenie Żar rekrutuje firma „Impuls” z Gorzowa Wlkp, która ma dziesięć miejsc. Kolejne pięć osób poszukuje firma „Skarem” ze Stalowej Woli.

Napisz komentarz »