REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Najgłupszy złodziej na świecie

Opublikowano 20 kwietnia 2018, autor: jb

Wilka ciągnie do lasu, a przestępcę na miejsce zbrodni. Złodziej okradł dom. Zrobił sobie kawę. A potem wrócił… po pomoc. Zdradziły go buty, które wcześniej ukradł.

Złodziej zakradł się do domu pana Romana w Roztokach (gm. Jasień) w niedzielę, 15.04. Wyłamał zamek, przeszukał zakamarki, ukradł, co wpadło mu w oko. Zrobił sobie kawę, a na koniec zostawił na środku swoje skórzane buty.

– Nie było nas z żoną w nocy, wróciliśmy około godz. 14:00 w niedzielę. Najpierw zauważyliśmy wyłamany zamek w drzwiach. Ktoś wszedł nam do domu. Wszystkie szuflady były pootwierane, dokumenty przetrząśnięte. Widać było, że oglądał nasze zdjęcia. Od razu zaczęliśmy szukać, co zginęło – opowiada pan Roman.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 525

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »