REKLAMA

Sport

Emocje do samego końca

Opublikowano 20 kwietnia 2018, autor: hakma

Niedzielny (15.04) mecz w klasie B pomiędzy Zielonymi Drożków a Spartą Grabik był bardzo emocjonujący.

Zwłaszcza kocówka spotkania obfitowała w bramki i akcje, które skutecznie podgrzały atmosferę na boisku. Ostre strzelanie w Grabiku rozpoczął w 16 minucie Przemysław Stefanowicz ze Sparty, a 10 minut potem wyrównał Piotr Pilecki. Wynik na 2:1 do przerwy ustalił Przemysław Flaga. W drugiej połowie już w 48 minucie piłkę do własnej bramki skierował Dariusz Kosowski i gospodarze prowadzili już 3:1.Po czwartej bramce Sparty strzelonej w 62min. przez Stefanowicza, wszyscy myśleli, że wynik został przesądzony, ale w „Bundeslidze” wszystko się może zdarzyć. Przez 20 minut Zieloni atakowali, ale najciekawszym wydarzeniem na boisku było użycie sprayu, do wyznaczeni linii dla muru, przez sędziego Alberta Pachowicza. Wszyscy zgromadzeni na stadionie w Grabiku poczuli się jak na meczu Ligi Mistrzów. Najbardziej goście, którzy złapali wiatr w żagle i strzelili dwie bramki w 2 minuty. Najpierw Kamil Olejnik, a potem Mateusz Włodarczyk. Na 3 minuty przed końcem spotkania wynik brzmiał 4:3 dla miejscowych. Jednak goście za wszelką cenę chcieli wyrównać, ale złudzeń pozbawił ich w 92 minucie Grzegorz Kopernicki ustalając wynik na 5:3 dla Grabika.

ZIELONI DROŻKÓW
Patryk Frukowski, Konrad Grześkowiak, Przemysław Iracki (55`)- Przemysław Grzynkiewicz, Dariusz Kojowski, Konrad Mikołajczyk, Piotr Pilecki (80`)- Mateusz Włodarczyk, Piotr Stroynowski, Damian Struś (46`)- Kamil Olejnik, Tomasz Szklarz, Patryk Wąsik (78`)- Mirosław Wiśniewski, Bartłomiej Wiśniewski (71`)- Damian Domaracki.
Trener: Edward Klikuszowian

SPARTA GRABIK
Skład: Tomasz Flaga, Grzegorz Andruszkiewicz (65`) – Łukasz Chmielewski, Paweł Chmielewski (73`)- Marek Szymczak, Patryk Chudziak (65`), Przemysław Flaga, Ryszard Grzebyk, Robert Jurec, Grzegorz Kopernicki, Przemysław Kościesza, Mateusz Matyjasek, Przemysław Stefanowicz
Trener: Piotr Makowski

Napisz komentarz »