Aktualności, Sport

Ostre strzelanie w Sieniawie

Opublikowano 20 kwietnia 2018, autor: hakma

Spotkanie Delty Sieniawa Żarska z Czarnymi Żagań zapowiadało się bardzo ciekawie.

Gospodarze, co prawda w okrojonym składzie, ale za to w dobrych humorach postanowili sprawić kolejną niespodziankę. Niestety na postanowieniach się skończyło. Podopieczni Sebastiana Horodyskiego szybko rozprawili się z zawodnikami z Sieniawy. Po 14 minutach prowadzili juz 3:0 po bramkach Mastalerza, Jankowskiego i Skiby. CO prawda w 33 minucie Filip Żółtański strzelił bramkę, ale jak się okazało był to jedyny gol dla miejscowych w tym meczu. Wynik do przerwy brzmiał 4:1 dla Czarnych, po kolejnej bramce „Jankesa”. W drugiej połowie goście dorzucili jeszcze trzy gole: dwa Dariusza Łojko i jeden Janusza Szkarapata. Wynik mógłby by ć jeszcze wyższy, ale karnego obronił daniel Czerwiński. Czarni byli w tym meczu drużyną lepszą, grali ofensywny futbol i przed derbowym meczem z Promieniem są na pewno w dobrych humorach.