REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Z kogo pan robi pajaców?

Opublikowano 20 kwietnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Pytali wójta mieszkańcy Bożnowa. Na czwartkowym spotkaniu w świetlicy (12.04.) wytknęli mu, że nie dba o drogi i że we wsi jest za mało lamp.

Zebranie otworzył sołtys Bożnowa, Ireneusz Szczupiel, który zapowiedział, że w tym roku mieszkańcy doczekają się z funduszu sołeckiego kolejnych nowych lamp hybrydowych, polbruku za świetlicą, ogrodzenia placu zabaw i wyremontowania toalety przy bibliotece.

– Toaleta jest potrzebna dzieciom, które spędzają czas na placu zabaw przy bibliotece – powiedział. – Lampa hybrydowa koło krzyża, pierwsza we wsi, zdała egzamin, więc będą kolejne. Jeszcze nie wiemy, gdzie staną. Nowych bramek doczekają się również piłkarze Beskidu Bożnów. W niedługim czasie ruszymy też z budową parkingu przy szkole.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 355

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »