REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Łukaszu, brakuje mi ciebie!

Opublikowano 13 kwietnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Mówi z płaczem Aleksandra z Żagania. Spała, gdy jej mąż Łukasz (?37 l.) odebrał sobie życie.

Pani Aleksandra wstała do pracy wczesnym rankiem, we wtorek, 11 kwietnia. Jej męża w łóżku nie było. W toalecie ani w kuchni też nie. Zajrzała do drugiego pokoju. Nogi się pod nią ugięły. Łukasz wisiał na oknie.

– Oczy zalały mi się łzami. Nie chciałam jednak, aby męża zobaczyły moje dzieci z pierwszego związku. Zadzwoniłam na numer 112, nie mówiąc im o tym, co się stało – mówi Aleksandra.

Pani Aleksandra jest sekretarką medyczną w żagańskiej filii 105. Szpitala Wojskowego. Nie kryje łez: – To straszne! Byliśmy trzy lata po ślubie. Poznaliśmy się sześć lat temu.

Dzień wcześniej Łukasz wrócił z pracy przed północą, po kilku dniach nieobecności w domu. Pracował jako kierowca firmy transportowej.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 172

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »