REKLAMA

Praca

W szkole, lesie i na budowie

Opublikowano 13 kwietnia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Łącznie dziesięć osób do pracy przy sadzeniu drzew w lesie na terenie gminy Żary i gminy Przewóz poszukuje firma „Gaj” z Żar. Trzy osoby, w tym jedna z orzeczeniem o niepełnosprawności, znajdą pracę w żarskim sklepie „Dino”, gdzie potrzebni są kasjerzy, sprzedawcy. Referenta do prac kancelaryjnych i np. udzielania informacji poszukuje Państwowa Szkoła Muzyczna w Żaganiu. Ofertę dla murarzy i pomocników murarza do pracy na terenie powiatu żagańskiego ma Zakład Remontowo – Budowlany Andrzeja Wejmana z Żagania. Osobę do opieki nad ludźmi starszymi (siostrę PCK) zatrudni Polski Czerwony Krzyż w Żaganiu. Doradca, kasjer znajdzie pracę w żagańskim PKO Bank Polski.

 

Ratownik i strażnik

Pomocnik budowlany znajdzie pracę w lubskiej firmie „Tomdach”. Strażnik działu ochrony potrzebny jest do aresztu śledczego w Lubsku. Rekrutację trzech ratowników miejskiego kąpieliska w Szprotawie na czas wakacji już rozpoczął Szprotawski Zarząd Nieruchomościami „Chrobry”. Nauczyciel języka angielskiego do końca roku szkolnego potrzebny jest w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej. Sześć osób do pracy jako monter wyrobów z drewna oraz ślusarza, mechanika może zatrudnić firma „Tarta” z Dłużka. Mechanika samochodowego i wulkanizatora zatrudni firma „Wulkan-Mechan” z Tuplic. Osoba do sprzątania potrzebna jest w szkole w Mirostowicach Dolnych. Opiekun osób niepełnosprawnych intelektualnie i konserwator potrzebni są do Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach.

 

Dla niepełnosprawnych

Są oferty dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Osoba do pracy jako magazynier, porządkowy, placowy potrzebna jest w kompleksie przy stacji Paliw Orlen przy zjeździe na autostradę w Iłowej. Pracowników ochrony mienia do pracy na terenie powiatu żarskiego rekrutuje spółka „Skarem” ze Stalowej Woli. Konserwatora z prawem jazdy kat. B. może zatrudnić Towarzystwo Pomocy im. Brata Alberta w Żarach.

Napisz komentarz »