REKLAMA

Kultura, Oświata

Gwiazdy majówki

Opublikowano 13 kwietnia 2018, autor: Justyna Bareła

Michał Szpak zagra w Żarach, a zespół Red Lips w Żaganiu. Te i inne gwiazdy zabawią mieszkańców naszego regionu podczas majówki.

Podczas żarskiej majówki, we wtorek, 1.05., w Rynku, wystąpią kabarety Jurki i Łowcy.B, a koncert da wokalista Michał Szpak. Z kolei w czwartek, 3.05., można wybrać się na koncert Renaty Przemyk z zespołem w kościele p.w. św. Józefa.

W Żaganiu można pobawić się 1.05. Imprezę zaplanowano na podzamczu. W programie jest m.in. biesiada z „Kapelą z Naszego Miasteczka” oraz koncert zespołu Aby Do Rana. Gwiazda wieczoru, zespół Red Lips, zagra od godz. 20:00.

Szprotawianie mogą pobawić się na pikniku majowym w czwartek, 3.05. Przed Ratuszem wystąpią lokalne zespoły, będą także warsztaty dla dzieci.

W Iłowej zaplanowano apel z okazji Dnia Flagi w środę, 2.05, a w piątek, 3.05., sekcje Gminnego Centrum Kultury i Sportu wystąpią z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

 W Żaganiu ruszyły już zapisy na majówkę organizowaną przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Żagania.

– Bawimy się w piątek, 4.05., pod namiotem przy Pensjonacie Bartosz. Trzeba przynieść ze sobą koszyk z własnym jedzeniem. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy we wtorki i czwartki w naszej siedzibie w godz. 10:00-13:00 – zachęca Eugeniusz Wyspiański, szef ZERiI.

Napisz komentarz »