REKLAMA

Komunikacja

Starczyło na 160 metrów asfaltu

Opublikowano 13 kwietnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

– Wójt zadbał o drogę dla urzędniczki! – mówią oburzeni mieszkańcy podżagańskiego Bożnowa. – Reszta musi brodzić w kałużach i potykać się o dziury.

Bożnów doczeka się w tym roku porządnej drogi i chodników. Obecnie, za 4 mln 149 tys. zł, remont wykonuje konsorcjum firm: Sowa R.J.K. z Nowej Soli oraz Budownictwo Drogowo-Sanitarne FUCHS z Głogowa. To inwestycja powiatowa, do której dorzuciła się gmina Żagań. A to dlatego, aby starostwo miało większe szanse na unijne dofinansowanie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 257

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »