REKLAMA

Sport

Kado rozbiło Start

Opublikowano 13 kwietnia 2018, autor: TR

Kado Górzyn strzeliło pół tuzina bramek gościom z Płotów (w sobotę, 7 kwietnia).

Wynik meczu już w 7. min otworzył Artur Dąbrowski, który strzałem z pola karnego nie dał szans golkiperowi gości. Snajper Kado 4 min później ponownie sprawdził bramkarza z Płotów, tym razem z 25 metrów, wrzucając mu piłkę „za kołnierz”. W 15. min na 20 metrze faulowany był kapitan Kado. Rzut wolny egzekwował Sławek Ciechanowicz. Płasko bita piłka w długi róg bramki gości ominęła obrońców, a bramkarzowi pozostało po raz trzeci wyjmować futbolówkę z siatki.

Wysokie prowadzenie trochę rozluźniło grę gospodarzy i w 21. min kapitalną obroną strzału z 5 metrów popisał się bramkarz Kado Paweł Tomaszewicz, który sparował piłkę, a dwie kolejne dobitki trafiły w słupk. Jeszcze przed przerwą Patryk Kniat głową podwyższył prowadzenie ekipy z Górzyna na 4:0.

Po zmianie stron gospodarze nadal dominowali, a o swoich strzeleckich umiejętnościach postanowił przypomnieć Michał Galik, który dwukrotnie głową pokonał bramkarza gości. Ekipa Startu zdobyła jedną bramkę honorową i mecz zakończył się wynikiem 6:1.

– Cieszymy się z trzech punktów, a wysoka wygrana po porażce z Alfą odbudowuje morale drużyny – skomentował wynik trener Kado Tomasz Apanowicz.

 

Napisz komentarz »