REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Dlaczego Julita umarła?

Opublikowano 13 kwietnia 2018, autor: bj

Kto ponosi winę za śmierć Julity Bartosz (? 19 l.), która o wypadku trafiła na SOR 105. Szpitala Wojskowego w Żarach? Czy lekarze nie wykonali zabiegu, który mógłby uratować jej życie? Na wyrok w tej sprawie jej rodzina będzie musiała poczekać jeszcze kilka miesięcy, bo proces został odroczony.

Proces, w którym oskarżeni są dwaj lekarze ze 105. Szpitala Wojskowego, został odroczony do września. Ostatnie posiedzenie sądu w tej sprawie odbyło się 5.04. Roman O., były ordynator oddziału chirurgii i Artur S., ortopeda pracowali w szpitalu, gdy została tam przywieziona ciężko ranna w wypadku 19-latka. Zostali oskarżeni przez Prokuraturę Okręgową w Zielonej Górze o niedopełnienie obowiązków i błąd medyczny.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1083

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »