REKLAMA

Aktualności, Kultura, Oświata

Dyrektor do kwadratu

Opublikowano 06 kwietnia 2018, autor: Michalina Kozarowicz, TR

Maria Łaskarzewska jest jedna, a zasiada na dwóch stołkach. Rządzi w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubsku, a od kilku dni także w Lubuskim Domu Kultury. Czy da radę ciągnąć dwa etaty? Za ponad 11 tys. zł za miesiąc na pewno!

M. Łaskarzewska od wtorku (3.04.) oficjalnie jest dyrektorem Lubuskiego Domu Kultury. Konkurs wygrała w marcu. A od niemal 4 lat jest też pełniącą obowiązki dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubsku (zajęła to stanowisko po Januszu Dudojciu, który został starostą).

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 277

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »