REKLAMA

Samorząd, Sport

Nie chce być członkiem

Opublikowano 06 kwietnia 2018, autor: Norbert Królik

Łukasz Matyjasek, żarski radny, figuruje jako członek zarządu w dokumentach klubu sportowego Sokół, który bierze dotacje z budżetu miasta. Teraz mówi, że nie chce mieć z Sokołem nic wspólnego.

Sprawa wyszła na jaw, gdy Sokół złożył wniosek do Urzędu Miasta o dotację na wyjazd zespołu na ćwierćfinały Mistrzostw Polski (6-8.04). Klub, poza miejskim konkursem na sport, w którym dostał 27 tys. zł, wnioskuje teraz o 3 tys. 500 zł na pokrycie części kosztów dojazdu, noclegów i wyżywienia drużyny. Do wniosku musiała być dołączona kopia wypisu z Krajowego Rejestru Sądowego. I we władzach klubu, według KRS, jest Łukasz Matyjasek, radny miejski.

– Nie jestem – broni się Ł. Matyjasek. – Pisałem już w marcu ub. roku do prezesa Roberta Nowaczyńskiego, że nie chcę być w zarządzie klubu. Jakby doszło do jakiegoś zaniedbania lub zadłużenia się klubu, to ja jako członek zarządu mógłbym za to odpowiadać. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Nie znam się nawet na piłce ręcznej – przekonuje radny.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 353

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »