REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Trzy groby. Trzy krzyże

Opublikowano 30 marca 2018, autor: bj

Śmierć przyszła do ich rodziny trzy razy przez dwa tygodnie. Zabrała syna, matkę i ojca. Anna, która straciła brata i rodziców, bała się wracać do domu. Bo zamieszkała w nim śmierć.

Zaczęło się od tragicznego wypadku Ryszarda Gwoździeja (43 l.). Zginął 8 marca. Śmierć była natychmiastowa, bo wpadł pod samochód, jadąc na rowerze. Jego matka nie mogła tego przeżyć, serce pani Genowefy (71 l.) nie wytrzymało bólu. Zmarła kilka dni później, 13 marca. Pochowano ich razem. Tydzień po pogrzebie, 24 marca, zmarł ojciec Ryszarda, Kazimierz  (69 l.).

 

Żyć dalej. Ale jak?

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 525

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »