REKLAMA

Praca

Dla mechanika, kamieniarza i pielęgniarki

Opublikowano 30 marca 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pomoc kuchenna do obierania warzyw potrzebna jest do Jadłodajni Hades w Żarach, a pracownik myjni – w „Myjni-Wulkanizacji” W.B.Gotlib w Żarach. Kierowcę z prawem jazdy kat. B. do rozwożenia zamówień zatrudni żarski Bar „Bistro”, a mechanika samochodowego – Zakład Budowlany Wacława Bryczkowskiego z Żar. Mechanika samochodowego zatrudni też  żarski PKS. Konserwator potrzebny jest do Szkoły Podstawowej nr 8 w Żarach.

Pokojowa i elektryk

Operator maszyn CNC i lakiernik proszkowy o pracę mogą pytać w firmie „Geopolimer Building  Eko” w Żaganiu. Pielęgniarka do opieki nad dziećmi w żłobku potrzebna jest do żagańskiego przedszkola „Brzdąc”. Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych znajdzie pracę w firmie „Usługi Montażu Instalacji” Zdzisława Skóry w Żaganiu. Pięciu robotników budowlanych zatrudni firma „Prace Konserwacyjno-Remontowe na Wysokościach” Kazimierza Komara z Żagania.

Dwóch pracowników obsługi cmentarza poszukuje Zakład Kamieniarsko-Nagrobkowy „Orfeusz” z Jasienia. Operator urządzeń oczyszczalni ścieków potrzebny jest w Iłowej. Pokojowa o pracę może pytać w iłowskiej „Rezydencji Janków”. Elektrycy do instalacji oświetleniowych przy drogach potrzebni są do firmy „Usługi Elektroenergetyczne” Radosława Grześkowiaka z Górki. Pracownik przy produkcji drobiu potrzebny jest do „Ekofarm” w Lisiej Górze. Mechanika maszyn i urządzeń, pracownika produkcji i elektromontera rekrutuje firma  „LHL Klinkier” w Gozdnicy.

Dla niepełnosprawnych

Wśród osób z orzeczeniami o niepełnosprawności pracowników ochrony w Żarach rekrutuje firma „Impel” z Gorzowa Wielkopolskiego. Trzy szwaczki znajdą pracę w szprotawskiej firmie „Martpol”. Osobę do ochrony na terenie Żar zatrudni spółka „Apexim ” z Zielonej Góry. Dwóch pracowników gospodarczych w Żarach rekrutuje firma „RJ-System” z Warszawy. Ofertę dla dozorcy ma firma „Plastbud” z Żar

Napisz komentarz »