REKLAMA

Sport

Pięściarze sprawdzili formę

Opublikowano 30 marca 2018, autor: hakma

Kolejny start kontrolny bokserów Żarskiego Klubu Sportów Walki przed Turniejem Pięściarskim o Srebrne Rękawice Dolnych Łużyc, który odbędzie się w Żarach już 7 kwietnia.

W turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie Boks Kobierzyce wzięli udział zawodnicy z klubów Dolnego Śląska, Wielkopolski i woj. lubuskiego. ŻKSW reprezentowało 4 podopiecznych trenera Łukasza Michalczewskiego oraz wychowanek Dawida Poloka – Maciek Zembik, który debiutował na bokserskim ringu. W pierwszym pojedynku zmierzył się z zawodnikiem z Wałbrzycha, Piotrem Tybulskim. Pojedynek był prowadzony w szybkim tempie z wieloma wymianami, zakończył się remisem. Po dłuższej przerwie w ringu walczył również Kornel Siemaszko, który stoczył ciekawą walkę z zawodnikiem Jaskini Lwa Ziębice. Zwyciężył Wojciech Urbaniak.

Debiuty w ringu zakończone remisami zaliczyli Piotr Wołodźko oraz Oskar Wołoch, wielokrotny medalista MP w szachach.

– Turniej był okazją do sprawdzenia formy przed zawodami w Żarach. Zapraszamy już 7 kwietnia do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 o godz. 12:00 na Turniej Pięściarski o Srebrne Rękawice Dolnych Łużyc – zachęca Dawid Polok.

Napisz komentarz »