REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Uważaj, gdzie pożyczasz

Opublikowano 23 marca 2018, autor: bj

Ponad 250 spraw wpłynęło do żarskiego sądu od firmy pożyczkowej, która ściga swoich klientów, gdy ci spóźniają się z płaceniem rat. Przy okazji wyszło, jak bardzo łupie ich ona na dodatkowych opłatach.

– W ciągu ostatnich dwóch lat wpłynęły do Sądu Rejonowego w Żarach od powoda Profi Credit Polska s.a. 254 pozwy obejmujące żądania kwot od kilku tysięcy złotych wzwyż – informuje Arkadiusz Pintal, sędzia, wiceprezes żarskiego sądu. -Sprawy z ich powództwa mają wszyscy sędziowie wydziału cywilnego – przyznaje A. Pintal.

Sama ich liczba nie dziwi, bo sprawy firm pożyczkowych są zazwyczaj liczne, ponieważ często są to pożyczki o dużym stopniu ryzyka. Ale uwagę żarskich sędziów przykuło coś innego.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 498

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »