REKLAMA

Praca

W sklepie i na produkcji

Opublikowano 23 marca 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osoba z wykształceniem prawniczym może się starać o pracę asystenta sędziego w żarskim Sądzie Rejonowym. Dwóch piekarzy znajdzie pracę w Piekarni Cukierni „AlMar” w Żarach. Dwie osoby do sprzedaży części samochodów ciężarowych potrzebne są do firmy „Suder&Suder” w Żarach. Specjalista do kadr i płac znajdzie pracę w żarskiej spółce „Feniks”. Konserwatora może zatrudnić Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach.

Kierowca samochodu dostawczego z prawem jazdy kat. B o pracę może pytać w hurtowni alkoholu „Alti” w Żaganiu. Pracę dla magazyniera i kierowcy auta dostawczego ma Hurtownia Materiałów Budowlanych „Moment” w Żaganiu.

Do biura i na budowę

Ofertę dla kasjera, sprzedawcy ma Intermarche w Lubsku. Pracę dla piekarza i pomocnika piekarza oferuje PSS „Społem” w Lubsku. 20 osób do ręcznego zdobienia pralin zatrudni firma „Łużyckie Praliny” w Lubsku. Pracownik biurowy znajdzie pracę w Piekarni Tadeusza Pogorzelskiego w Lubsku.

Aż 45 osób do pracy na produkcji może zatrudnić na umowę zlecenie firma „Marmorin” w Szprotawie – do wycinania wzorów, szlifowania i polerowania wyrobów z marmuru.

Sprzedawcy o pracę mogą pytać na stacji paliw Orlen w Iłowej (dwa miejsca). Trzy osoby do pomocy w pracach budowlanych zatrudni Agencja Handlowa „Michl” z Brzeźnicy. 10 osób do wykrawania mięsa potrzebnych jest w firmie „Efarm” w Gozdnicy. Kierowcę dostawczego busa do tras na terenie Unii Europejskiej zatrudni firmy Stolarstwo i Remonty Budowlane Grzegorza Dziurzyńskiego z Tucholi Żarskiej. Dwie osoby do pracy jako pomoc kuchenna o zatrudnienie mogą pytać w Restauracji-Hotelu „Dana” w Łęknicy.

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Siedem osób do sprzątania na terenie Żar rekrutuje firma „Polinvest” z Suchego Lasu. Zakład Doskonalenia Zawodowego z  Zielonej Góry do pracy w Żarach poszukuje instruktora praktycznej nauki zawodu z wykształceniem i doświadczeniem budowlanym.

Napisz komentarz »