REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Dramat Lili

Opublikowano 23 marca 2018, autor: bj

Lili (2 l.) wiele się w życiu wycierpiała. Wciąż ktoś ją porzucał. Teraz tuła się po Europie. Bo bezduszni urzędnicy nie przejmują się jej losem.

Jej opiekunowie oddali ją, gdy się rozstawali.  Agnieszka Siewierska zobaczyła ją w telewizji. W programie poświęconym adopcjom. Wzruszyła się.

– Tak bardzo chciałam pomóc Lili. Od razu się w niej zakochaliśmy. I już było wiadomo, że chcemy mieć ją w naszej rodzinie – opowiada A. Siewierska.

Szybko zaczęli załatwiać sprawy związane z adopcją. Szło nawet sprawnie, zważywszy że pani Agnieszka, pochodząca z Chich, mieszka obecnie w Anglii. Pokrywała wszystkie koszta. Paszportu, transportu. Tylko ten ostatni kosztował 160 funtów. Niestety, Lili na miejsce nie dotarła. 16 marca zatrzymano ją w obcym kraju, daleko od Polski i daleko od Anglii, gdzie czekała na nią pani Agnieszka.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 427

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »