REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Dalej szukają przyczyny pożaru

Opublikowano 06 kwietnia 2018, autor: NK

Na około 10 milionów złotych policja wycenia straty związane z pożarem Pasażu Handlowego Hayduk w Żarach. W budynku swoje firmy prowadziło 13 przedsiębiorców. Część z nich nie była ubezpieczona.

Trwa rozbiórka spalonej części pasażu Hayduk, na którą zgodził się miejski konserwator zabytków. W środku pracuje koparka, która wyburza spalone części budynku. Odpady z rozbiórki wywozi wywrotka.

Szukają nowego miejsca

Pasaż spalił się w nocy z 30 na 31 grudnia ubiegłego roku. Kilkunastu przedsiębiorców, którzy prowadzili tam swoje firmy, straciło wszystko. Część z nich nie była ubezpieczona. Policja oszacowała, że straty wyniosły około 10 mln zł.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 148

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »