REKLAMA

Aktualności, Kronika policyjna

Uzbrojeni po zęby do sportowca z Lubska

Opublikowano 16 marca 2018, autor: bj

Antyterroryści z zamaskowanymi twarzami i długą bronią przywieźli do żarskiego sądu sportowca (22 l.) z Lubska, który spuścił łomot ich kolegom.

Dwa wnioski w sprawie E.I. do żarskiego sądu złożył wydział spraw wojskowych Prokuratury Rejonowej we Wrocławiu. Jeden – o przedłużenie tymczasowego aresztu – został rozpatrzony już z w lutym. Sąd zgodził się na jego pobyt za kratkami do połowy czerwca.

– Złożyliśmy też wniosek o zgodę na obserwację psychiatryczną w warunkach szpitalnych. Biegły orzekł, że tylko w ten sposób może wydać opinię co do stanu psychicznego podejrzanego w czasie zdarzenia – informuje por. Janusz Ochocki z Prokuratury Rejonowej Wrocław-Fabryczna.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 186

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »