REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Kto wyrzucił psa?

Opublikowano 16 marca 2018, autor: jb

Martwy piesek z obrożą i smyczą na szyi, częściowo włożony do foliowego worka, znaleziony w lesie.

Biedne zwierzę leżało niedaleko głównej drogi (po lewej stronie jadąc w stronę Świętoszowa) za zjazdem na wysypisko śmieci, na trasie Rudawica – Świętoszów (środa, 14.03.).

– Kierowca naszej firmy jechał właśnie na tej trasie. Tak po prostu w trakcie jazdy zachciało mu się do toalety, więc zatrzymał samochód. Wszedł do lasu i tego psa zauważył. Nie wiedział co zrobić, więc zadzwonił po mnie. Ja jestem miłośniczką zwierząt, od razu tam pojechałam – mówi Marta Budzik z Żagania.

Czyj to pies?

– To, co zobaczyłam, było przerażające – dodaje pani Marta.

Zwierzę miało na szyi obrożę, kawałek łańcucha i długą czarną smycz. Było częściowo schowane w czarnym foliowym worku. -W zasadzie w resztkach worka, bo worków było kilka i leżały porozrywane dookoła. Piesek miał wygryzione ucho i uszkodzone oczy – dodaje pani  Marta.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 121

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »