REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Porwał mi dziecko!

Opublikowano 16 marca 2018, autor: bj

Rozpacza Agnieszka Potapińska, mama Adrianka. O uprowadzenie dziecka podejrzany jest Artur G. (52 l.), pochodzący z Żar.

Adrianek ma 4 lata. Jego mama twierdzi, że ojciec porwał go już cztery razy.

– Przetrzymywał go tak około dwóch tygodni, wymuszając na mnie obietnicę, że do niego wrócę. Dzięki temu oddawał dziecko. Teraz po prostu chyba się mści za to, że wróciłam do swojego pierwszego męża – opowiada Agnieszka Potapińska z Dębna. Dziecko trzy razy wróciło do matki. Teraz nie widziała go od 7 miesięcy.

Agnieszka w związku z Arturem G. była przez 4 lata. Adrianek urodził się w sierpniu 2013 r. Jego rodzice rozstali się 2 lata później. Agnieszka przyznaje, że powodem rozstania była niewierność.

– Nigdy jednak nie ograniczałam mu kontaktów z dzieckiem. Przyjeżdżał bardzo często, również poza umówionymi terminami wizyt – opowiada Agnieszka.

Po jednej z wizyt Artur G. wywiózł ich synka do Gorzowa Wlkp., a potem do Frankfurtu nad Odrą, gdzie ma mieszkanie.

– Wywiózł Adrianka do Niemiec bez mojej zgody – wspomina. Dodaje, że jej były partner dziecko pozwolił zabrać do Polski dopiero po kilku dniach. Potem Adrianek znowu zniknął. I znowu trafił do Niemiec. Scenariusz był ten sam. Artur G. wymuszał na Agnieszce obietnicę, że ta do niego wróci i wtedy oddawał jej syna. Po trzech miesiącach znowu go zabrał.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 469

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »