REKLAMA

Praca

Kucharz, kelner, katecheta

Opublikowano 16 marca 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osoba do pracy na zastępstwie na stanowisko ds. rozliczeń kont płatników potrzebna jest do żarskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Młodszego asystenta m.in. do nadzoru nad sklepami i punktami żywieniowymi zatrudni Sanepid w Żarach. Ofertę łącznie dla dziesięciu monterów i kontrolerów jakości ma firma „Automotive Assembly Systems” w Żarach. Dwóch murarzy, pracowników budowlanych o zatrudnienie może pytać w Firmie Remontowo – Budowlanej Andrzeja Kłosa z Żar. Operatora oczyszczalni ścieków poszukuje Spółka „Złota Struga” w Żarach. Specjalistę do sprzedaży na terenie powiatu żarskiego zatrudni firma „Prosave.pl” z Legnicy. Dwóch kucharzy i tyle samo kelnerów, recepcjonistów znajdzie pracę w żarskim Hotelu Janków. Mechanika samochodowego zatrudni żarska firma „ToMaPar”.

 

W wojsku i piekarni

Kierownika brygady może zatrudnić firma „Tandem” z Żagania. Osoba do pracy jako przedstawiciel handlowy, kierownik regionalny w Żaganiu potrzebna jest do firmy „Pro Automatic” z Katowic. Instruktor m.in. do oprowadzania wycieczek po Sali Tradycji potrzebny jest do 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu.

Obuwnik-szwacz potrzebny jest do firmy „W&W” z Lubska. Specjalistę do spraw eksportu może zatrudnić lubska „Magnolia”, firma ma także ofertę dla pracownika magazynu.

Pracownika poszukuje także Agencja Ubezpieczeniowa „Wartur” w Szprotawie. Ofertę dla księgowego ma Biuro Rachunkowe Anny Lachowicz w Szprotawie.

Kierownik potrzebny jest do pracy w Zespole Ekonomicznym Szkół w Brzeźnicy. Ekspedienta zatrudni piekarnia „Amadeo” w Iłowej. Trzy osoby do szlifowania szkła płaskiego potrzebne są w firmie „Hart-Szkło” w Tuplicach.Operator sprzętu ładowniczego znajdzie pracę w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Dobre nad Kwisą. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie zatrudni pielęgniarkę. Nauczyciel katecheta potrzebny jest do Szkoły Podstawowej w Wiechlicach.

Napisz komentarz »