REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Śmierć na drodze

Opublikowano 16 marca 2018, autor: bj

Pojechał tylko na chwilę, do sklepu. Do domu Ryszard Gwoździej (?43 l.) nigdy nie wrócił. Wpadł pod samochód przy stacji paliw.

Ryszard wybrał się na rowerze do sklepu na terenie stacji paliw w Strzeszowicach (gm. Trzebiel). To kilkaset metrów od jego domu. Wyjechał, nikomu nic nie mówiąc. Bo przecież miał za chwilę wrócić. To był Dzień Kobiet, czwartek, 8 marca, przed godziną 15.

Musiał skręcić w lewo. Nie zdążył. Uderzyła w niego skręcająca w tę samą stronę mazda, za kółkiem której siedział 20-letni Łukasz z Królowa. Na miejscu pasażera siedziała jego dziewczyna, Justyna. Mężczyzna z impetem wpadł na szybę, jego rower uderzył w bok auta. Zginął na miejscu.

 

Bardzo dużo krwi

Świadkiem tragedii był Piotr Czerniak, szwagier Ryszarda. Mieszkali w jednym domu.

– Pracuję na stacji Lotos. W tym czasie byłem na podjeździe. Doczyszczałem plamę z ropy – tłumaczy. W pewnym momencie spojrzał na drogę. – Widziałem znajomą sylwetkę i taką zieloną bluzę. Z początku się nie zorientowałem, czy to jedzie szwagier czy mój syn. Nagle zobaczyłem, jak to auto w niego uderza. Musiał być mocno uderzony, ciało koziołkowało jak szmaciana lalka – opowiada wstrząśnięty. Natychmiast ruszył na pomoc.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 794

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »