REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Dusił w zamrażarce, palił w piecu, kopał, łamał kręgosłup

Opublikowano 09 marca 2018, autor: bj

Tak swoje psy traktował 49-letni zwyrodnialec.

Do sądu na sprawę, w której jest oskarżony, nawet nie przyszedł. Ireneusz G. (49 l.), mieszkaniec Brodów, powiedział, że znalazł nieżywą sukę w starej zamrażarce na swoim ogródku. Wypierał się, że skatowana Mopsia należy do niego.

To siostra zwyrodnialca na Facebooku umieściła zdjęcie suki, która żywota dokonała w cuchnącej, szczelnie zamkniętej zamrażarce, i podpisała: „znowu zabił psa (…)”. To ona natknęła się na makabryczne znalezisko.

– Przyniosłem ją do domu, gdy była malutka, jak kuleczka. Nazwaliśmy ją Mops. A okazało się, że to Mopsia – opowiada Michał Góral, syn Ireneusza G.

Czy Mopsia została zamknięte w zamrażalce, gdy jeszcze żyła?

– Jest do tego zdolny. Znęcał się nad rodziną. Odeszła mama, ja z dziećmi i moją partnerką. Bo nie dało się z nim żyć – mówi M. Góral.

– Weterynarz znalazł w ciele Mopsi śrut. On ma znajomka z wiatrówką. Pewnie strzelali dla zabawy – przypuszcza krewna Ireneusza G.

Policjanci, którzy przyjechali do psa, opisali to dość obrazowo: „Zwłoki są spuchnięte, sierść odchodzi od skóry (…), skóra na całej powierzchni pokryta jest białymi robakami”.

Ireneusz G. zaklinał się, że nie wie, kto włożył psa do jego zamrażarki. Przyznał, że wcześniej ją umył, bo zamierzał „kupić i trzymać w niej świniaka”.

 

Bydlak go normalnie zabił

Krewni Ireneusza G. opowiadają i o innych zwierzętach, nad którymi się pastwił.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 299

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »