REKLAMA

Praca

Kierowca, pakowacz i nauczyciel

Opublikowano 09 marca 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pięciu kierowców samochodu dostawczego (z prawem jazdy kat. B) może zatrudnić firma „R-Trans” z Żar. Kierowców aut dostawczych poszukuje firma „Z-Trans” z Żar, w której jest miejsce dla sześciu osób. Cztery osoby do pracy przy terenach zieleni zatrudni Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku w Żarach. Ekspedient potrzebny jest do pracy w sklepie „U Czarnej” w Żarach.

Księgowy do pracy na pół etatu potrzebny jest w Państwowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Żaganiu. Referent do rac biurowych, kancelaryjnych i obsługi interesantów znajdzie pracę w Państwowej Szkole Muzycznej w Żaganiu. Robotnika gospodarczego do pracy na Karlikach może zatrudnić 11. Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej.

W biurze i szkole

Specjalista ds. kadr i płac o pracę może pytać w lubskiej „Magnolii”. Pracownik biurowy znajdzie pracę w Piekarni-Cukierni Tadeusza Pogorzelskiego w Lubsku.Trzech pracowników budowlanych może zatrudnić Przedsiębiorstwo „Lewicz” w Lubsku.

Nauczyciel wspomagający do pracy z dziećmi autystycznymi potrzebny jest w Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie. Szprotawska Państwowa Szkoła Muzyczna ma ofertę dla głównego księgowego. Kierowcy z kategoriami prawa jazdy C, C+E oraz robotnicy fizyczni i operator koparki potrzebni są do firmy „Wroncar-Trans” z Jasienia. Ofertę dla opiekuna osób starszych w Jasieniu ma spółka „Marmed” z Białegostoku. Dwie osoby znajdą pracę przy pakowaniu mebli w jasieńskiej firmie „DG Meble”. Gospodyni do prac porządkowych i gotowania potrzebna jest na iłowskiej plebanii. Grafik komputerowy o pracę może pytać w firmie „Partner” w Wiechlicach. Dwie osoby, jako pomoc kuchenna, potrzebne są do pracy w barze przy stacji paliw „BP” w Jagłowicach.

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty do sprzątania dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Dwa miejsca do pracy w Żarach ma spółka „RJ System” z Warszawy. Kolejne siedem osób może zatrudnić Grupa kapitałowa „Polinvest” z Suchego Lasu.

Napisz komentarz »