REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wysadzili kolejny bankomat

Opublikowano 09 marca 2018, autor: TR

Złodzieje wysadzili w powietrze kolejny bankomat w Lubsku.

W nocy z czwartku na piątek (1/2 marca) łupem bandytów miała być gotówka zgromadzona w bankomacie, który znajduje się przy sklepie InterMarche w Lubsku przy ul. Wrocławskiej.

Tym razem, podobnie jak kilka dni wcześniej w Łęknicy, siła wybuchu była zbyt mała, aby rozerwać bankomat. Skończyło się na zewnętrznych uszkodzeniach i wybiciu szyby. Złodzieje uciekli bez gotówki.

– Sprawcy nie są znani. W sprawie zdarzeń w Łęknicy i w Lubsku, czynności prowadzą policjanci z powiatu żarskiego, z pomocą specjalnego zespołu z komendy wojewódzkiej w Gorzowie ? informuje rzecznik żarskiej policji Aneta Berestecka.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 109

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »