REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zginął w płomieniach

Opublikowano 09 marca 2018, autor: bj

W pożarze w Grodziszczu (gm. Brody) zginął 37-letni mieszkaniec wsi. Ogień miał podłożyć sam (2.03.).

Nie było widać ognia, a nawet dymu. A potem na sygnale przyjechały samochody strażackie i karetka. Do tego jeszcze przyleciał helikopter pogotowia. I zamknięta była droga w kierunku na Gubin. Tak relacjonują tragiczny piątkowy (2.03.) pożar mieszkańcy wsi.

– Zgłoszenie dotarło do nas o godz. 10.58. Na miejsce pojechało 6 zastępów – 5 zawodowych z Lubska, ciężki samochód z Żar oraz jeden ochotników z Brodów. Po dojeździe pierwszych aut okazało się, że ogień, który pojawił się w pokoju na parterze budynku, został ugaszony przez właścicieli – mówi mł. asp. Paweł Brela z żarskiej komendy PSP.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 336

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »