REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nie wydał wspólnika

Opublikowano 02 marca 2018, autor: bj

Kumpla nie wydał, ale za napad na portiera poszedł siedzieć na kilka lat.

Wyrokiem skazującym dla Grzegorza P. z Żar (41 l.) zakończyła się sprawa napadu, jakiego dopuścił się w Jaryszowie (gm. Jasień) w nocy z 18 na 19.08. ub.r. Mężczyzna do sądu dojeżdżał zza krat. Już wiadomo, że tam pozostanie.

Przypomnijmy. Dwaj mężczyźni podjechali busem przed bramę starego PGR-u, ok. godz. 3 w nocy. Próbowali przekonać mężczyznę, by otworzył bramę, bo mają dostawę. Gdy to im się nie powiodło, pół godziny później bus znów podjechał. Jeden mężczyzna zagadywał do 66-letniego portiera, a w tym czasie drugi przeskoczył przez płot. Od tyłu podszedł do portiera, uderzył go w głowę, prysnął gazem w twarz. Zaciągnęli go do portierni, zarzucili kołdrę na głowę. Gdy leżał, to jeszcze prysnęli gazem. Mężczyzna krzyczał, prosił, żeby go nie zabili, żeby wzięli, co chcą. Schorowanemu mężczyźnie ukradli 150 zł, dwa stare telefony i motorower. Zagrozili mu, że ciężko pożałuje, jeśli zawiadomi policję. Gdy napastnicy odjechali, mężczyzna doszedł do najbliższego budynku, poprosił o wezwanie policji.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 67

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »