REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wysadzili bankomat, kasy nie ukradli

Opublikowano 02 marca 2018, autor: bj

Prawdopodobnie gazu użyli złodzieje, którzy próbowali okraść bankomat w Łęknicy. Do gotówki się nie dobrali, za to gdy uciekali, zgubili koło samochodowe.

Do napadu na bankomat doszło przy ul. Granicznej w Łęknicy, w nocy z poniedziałku na wtorek (26.02./27.02.). Celem przestępców był bankomat przy sklepie Biedronka. Mieszkańcy mówią o huku. Usłyszeli go ok. godz. 2 w nocy.

– Obudziłam się, ale pomyślałam, że to stłuczka aut. Dopiero rano zobaczyłam policjantów. I sporo kawałków plastiku w moim ogródku – mówi mieszkanka budynku sąsiadującego z Biedronką, ogrodzonego wysokim na ok. 1,80 metra płotem.

– O zdarzeniu policję poinformował przejeżdżający ulicą przypadkowy kierowca – informuje Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 331

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »