REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Do pożaru szybko nie pojadą

Opublikowano 02 marca 2018, autor: Justyna Bareła

Strażacy z OSP w Niegosławicach na razie do akcji jeździć nie będą. Wszystko przez pożar ich remizy w poniedziałek, 26.02..

Dym z dachu remizy zauważyli pracownicy Urzędu Gminy w Niegosławicach przed godz. 9:00. Pierwsi przybiegli strażacy z Niegosławic, ale nie mieli czym gasić ognia.

– Udało im się tylko bezpiecznie wyjechać wozem. Mundury, hełmy, sprzęt… wszystko to zostało w remizie. Przez dużą ilość dymu, nie mogli sami więcej nic zrobić – przyznaje st. kpt. Paweł Grzymała, rzecznik żagańskich strażaków.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 262

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

Napisz komentarz »