REKLAMA

Sport

Promień nie dał szans Arce

Opublikowano 02 marca 2018, autor: Małgorzata Fudali Hakman

Już za dwa tygodnie zaczyna się runda rewanżowa na wszystkich szczeblach ligowych rozgrywek piłkarskich. Nasze zespoły ostro trenują i rozgrywają ostatnie mecze kontrolne.

W sobotę, w sparingu na Okrąglaku, Promień Żary podejmował Arkę Nowa Sól. Czwartoligowiec zza miedzy w trudnych, niemalże syberyjskich warunkach, nie nawiązał z żaranami równorzędnej walki. Podopieczni Grzegorza Tychowskiego kontrolowali grę od początku do końca. Jednak wynik 3:1 nie odzwierciedla ogromnej przewagi jaką mieli miejscowi, ponieważ piłkarze Promienia nie wykorzystali kilku stuprocentowych sytuacji. Musze przyznać, że gra żaran naprawdę wyglądała dobrze. Choć przeciwnik był wyższej półki nie było widać żadnej różnicy klas, a nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że Promień był zespołem zdecydowanie lepszym od podopiecznych Grzegorza Kopernickiego. Miejscowi zagrali bez żadnego respektu dla przeciwnika, demonstrując żelazną dyscyplinę taktyczna w obronie i naprawdę pomysłową grę w ataku. W pierwszej połowie stojący i zamarzający powoli na bramce Kowal dotknął piłkę dosłownie 3 razy. W drugiej odsłonie Sebastian Bieńko co prawda raz wyjął futbolówkę z siatki, ale także nie był zbytnio obciążony pracą.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 179

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »