REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Trzeba nie mieć sumienia

Opublikowano 02 marca 2018, autor: jb

Jeden wyrzucił psa z pędzącego auta, drugi go potrącił. Obaj uciekli. Pies w ciężkim stanie trafił do przychodni weterynaryjnej w Żaganiu.

Psa w brutalny sposób ktoś pozbył się na drodze pomiędzy Jeleniowem a Pielicami (w obrębie gminy Zielona Góra i Nowogród Bobrzański) między godz. 17:00 a 18:00, w czwartek  22.02.

Do Żagania zwierzaka przywiozły kobiety, które widziały, jak do tego doszło.

– Po oględzinach i badaniu okazało się, że najbardziej ucierpiała jego przednia łapka. Uległa oskórowaniu do połowy długości. Rana została oczyszczona i opatrzona. Pacjent dostał również silne leki przeciwbólowe i antybiotyki. Czeka go długie i żmudne leczenie – słyszmy w Przychodni Medi-Vet w Żaganiu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 120

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »