REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Dziki do odstrzału

Opublikowano 23 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Jest zgoda na odstrzał nawet 40 dzików w Żaganiu.

Przypomnijmy, że dziki rujnują ulicę Starowiejską oraz działki z ROD „Bajka” i „Zacisze”. Grasują nawet w dzień. O ostatnim rajdzie dzików po działkach pisaliśmy pod koniec stycznia.

-W ubiegłym roku udało nam się po raz pierwszy wywalczyć odszkodowania za szkody. Największa wyniosła około 400 zł, były wypłaty po 20 i 50 zł. Dzisiaj już nawet nie chodzi o straty. Jedna z naszych działkowiczek przesiedziała dwie godziny w altance, bo bała się wyjść, kiedy dziki biegały wokół jej działki. To już jest zagrożenie zdrowia i życia. Mój mąż spotkał dziki o 8:00 rano. Nie chcemy się bać – mówi Krystyna Leśnik, prezes ROD „Bajka”.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 202

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »