REKLAMA

Aktualności, Komunikacja, Wasze sprawy

Psucie aut i nerwów

Opublikowano 23 lutego 2018, autor: bj

Dziury są i będą, bo przez Spokojną w Żarach i jej okolicę jeździ sprzęt budowlany. Jeśli ktoś sobie coś w aucie urwie, to… musi sam za to zapłacić. Miasto umywa ręce, a jego ubezpieczyciel się wykręca.

Sporo kłopotów kosztował dojazd do pracy Mariusza Ostrowskiego, referendarza sądowego pracującego od ponad 3 lat w żarskim Sądzie Rejonowym przy ul. Spokojnej.

– Jechałem ostrożnie, jak co dzień. Stan tej drogi nie jest dla mnie tajemnicą – mówi pan Mariusz. – 12.01. wjechałem w dziurę i poczułem, że w kole jest jakieś drganie. Na parkingu sądu zauważyłem, że przy skręcie w lewo strasznie trzęsie, jakby opona miała wylecieć – wspomina M. Ostrowski. Okazało się, że jego bmw ma uszkodzony amortyzator. Sama naprawa to ponad 600 zł, do tego koszt diagnostyki, wyważenia kół, ustawienia zbieżności.

– Wezwałem policję. Zostałem poinformowany, że ta ulica jest drogą miejską – mówi M. Ostrowski.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 481

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »