REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Zabawkowy po chińsku, czyli misie i wibratory

Opublikowano 23 lutego 2018, autor: Piotr Piotrowski

Obiecała synkowi nowego misia. Na zakupy poszli razem. Miał sobie wybrać przytulankę. Ale w oko wpadło mu coś innego. – Mamo, co to? Ja to chcę! – zawołał malec, pokazując na wibrator. Ze sklepu wyszli bez zabawki. Ona czerwona, on zapłakany.

Nasza czytelniczka wpadła w osłupienie.

– Nie wiedziałam, co odpowiedzieć. Mowę mi odjęło. Inni klienci też byli skrępowani – mówi kobieta.

Wybierając się na zakupy z synkiem, nie spodziewała się, że między misiami i lalkami prężą się na półkach wibratory. Sztuczne penisy stały w rządku równo jak żołnierze obok zabawkowej gitary, nad szmacianą lalą.

Od tego są sex shopy

Market z chińskimi artykułami w centrum Żagania odwiedza mnóstwo klientów. Wśród nich matki z dziećmi. Nie mogą ominąć działu z zabawkami. Nie spodziewają się, że na tych samych regałach leżą erotyczne zabawki dla dorosłych. Dzieci z ciekawością przyglądają się sztucznym penisom, a matki próbują odciągnąć je na bok. I awantura gotowa. Dziecko płacze. Matka pąsowieje.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 242

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »