REKLAMA

Sport

Mecz na szczycie w Żarach

Opublikowano 23 lutego 2018, autor: Norbert Królik

Wielkie emocje koszykarskie czekają żarskich kibiców w najbliższy weekend. Miejscowy Chromik w sobotę (24.02) i niedzielę (25.02) rozegra u siebie dwa mecze, które mogą zapewnić żaranom zwycięstwo w III lidze.

Do zakończenia sezonu zasadniczego Chromikowi pozostały jeszcze cztery mecze. Najbliższe dwa drużyna z Żar rozegra na własnym parkiecie w hali przy ul. Okrzei. W sobotę przeciwnikiem Chromika będzie drużyna z Siechnic, zajmująca aktualnie 5. miejsce w tabeli. W pierwszym meczu tych drużyn Chromik wygrał 84:51, więc trudno się spodziewać innego wyniku niż wysokie zwycięstwo naszej drużyny również w Żarach.

W niedzielę na kibiców czeka wisienka na torcie tego sezonu. Chromik, który ze względu na mniejszą liczbę rozegranych spotkań zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli, zagra z aktualnym liderem, zespołem Mazbud Szczawno Zdrój. W przypadku zwycięstwa w tym spotkaniu Chromik będzie mógł świętować zwycięstwo w rozgrywkach III ligi i spokojnie przygotowywać się do turniejów barażowych o wejście do II ligi.

Napisz komentarz »