REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Seksafera w Żarach

Opublikowano 16 marca 2018, autor: bj

Marcin M. (42 l.) z Żar, który w ohydny sposób wykorzystywał seksualnie młode dziewczyny, swój biznes prowadził również w okolicach Wrocławia. Śledztwo w tamtej sprawie prowadziła dolnośląska prokuratura. Teraz przejęli je prokuratorzy z Żar.

O tym, że śledczy mają nowe fakty w sprawie Marcina M., aresztowanego pod zarzutem ułatwiania prostytucji, czerpania z niej korzyści oraz nagrywania filmów o pornograficznej treści, informuje Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze.

– Z jednej z prokuratur rejonowych wpłynęła do Prokuratury Rejonowej w Żarach sprawa karna prowadzona przeciwko Marcinowi M. z wnioskiem o przyłączenie do śledztwa już prowadzonego przez żarską prokuraturę – informuje Zbigniew Fąfera, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. I dodaje: – Po zapoznaniu się z materiałami nadesłanej sprawy, prokurator rejonowy podjął decyzję o połączeniu obu postępowań i wspólnym ich prowadzeniu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 548

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »