REKLAMA

Wasze sprawy

Tacy z nich esteci!

Opublikowano 23 lutego 2018, autor: Piotr Piotrowski

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Żagań to piękne miasto. Zabytkowe. Historyczne. Na straży, by nic go nie oszpeciło, stoją urzędnicy. I są w tym niezłomni. Doświadczył tego na własnej skórze Piotr Łoś, który nie może postawić blaszanego kiosku przy ul. Kochanowskiego.

Piotr Łoś i jego córka Natalia musieli szukać sobie nowego miejsca na kiosk, bo miejska spółka Pałac Książęcy wypowiedziała im umowę dzierżawy na działkę przy ul. Kochanowskiego. Zdaniem prezesa spółki i burmistrza, kiosk ograniczał widoczność kierowcom wyjeżdżającym z parkingu przy Arenie. Łosiowie próbowali postawić kiosk kilkanaście metrów dalej, na gruncie powiatu. Ale na decyzję starosty o wydzierżawieniu im terenu poskarżył się do wojewody radny powiatowy Tomasz Kwarciński. W efekcie, starosta wycofał się z umowy.

Łoś uważa, że kłody pod nogi rzuca mu burmistrz, którego on – jako radny miejski – jawnie krytykuje.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 225

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »