REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Seksafera w Żarach. Nowe fakty

Opublikowano 16 lutego 2018, autor: bj

Aferę ze zwyrodnialcem z Żar, który wykorzystywał seksualnie bardzo młode dziewczyny, ujawniliśmy jako pierwsi. Teraz mamy kolejne informacje dotyczące 42-letniego mężczyzny.

Sprawę seksualnego wykorzystywania dziewcząt i kobiet przez 42-letniego mieszkańca Żar ujawniliśmy jako pierwsi. Na jaw wychodzą kolejne informacje, choć żarscy prokuratorzy milczą jak zaklęci w tej sprawie. Obrzydliwy seksbiznes z nieletnimi dziewczętami kwitł niemal naprzeciw Prokuratury Rejonowej. Ta ma siedzibę przy ul. Górnośląskiej, w kamienicy przy tej samej ulicy policjanci ujawnili prawdziwy seksualny arsenał.

Przypomnijmy. W poprzednim wydaniu gazety „Regionalnej” ujawniliśmy oburzającą seks aferę. Niemal w centrum Żar, przy ul. Górnośląskiej, mieszkał mężczyzna, który uprawiał seks z bardzo młodymi dziewczynami. Wiele na to wskazuje, że część z nich nie miała nawet 15 lat. Nie wykorzystywał ich sam, bo sprzedawał je klientom z bliższych i dalszych okolic Żar, Zielonej Góry i z Niemiec. Wszystko nagrywał. I to właśnie tysiące płyt z filmikami znaleźli w wynajmowanym przez niego mieszkaniu przy ul. Górnośląskiej policjanci. A także całą gamę gadżetów erotycznych i sadomasochistycznych. Wcześniej policjanci odwiedzili kilka innych adresów, pod którymi 42-latek mieszkał i prawdopodobnie również prowadził swój seksbiznes. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak w prokuraturze pojawiła się 17-letnia dziewczyna ze swoją matką. Opowiedziały o tym, jak przed kilkoma laty, 14-letnia wówczas dziewczyna została wywieziona do lasu, a potem w ohydny i brutalny sposób wykorzystana przez kobietę i 42-letniego dziś mężczyznę.

 

Sprawa jest rozwojowa

Jak się okazuje, aresztowany mężczyzna to Marcin M., żaranin.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 345

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »