REKLAMA

Praca

W szpitalu, biurze i na budowie

Opublikowano 16 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ofertę pracy na część etatu dla głównego księgowego ma Muzeum Pogranicza Śląsko – Łużyckiego w Żarach. Spedytorów do transportu krajowego i międzynarodowego może zatrudnić żarski PKS, w firmie potrzebni są także kierowcy aut o masie powyżej 3,5 tony oraz księgowa. Aż trzydziestu murarzy do pracy w powiecie żarskim poszukuje firma „Green Water” Zdzisława Zielonki z Nowej Soli. Operator ciągnika, również do prac porządkowych potrzebnych jest do pracy na terenie 105. Szpitala Wojskowego w Żarach, rekrutację prowadzi firma „Sanpro Consulting BPO”. Monter systemów alarmowych i CCT znajdzie pracę w firmie „Al -System” w Żarach. Ofertę dla podinspektora ds. rehabilitacji społecznej ma Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach.

 

Kierowca i sprzedawca

Nauczyciele plastyki i muzyki do pracy na część etatu potrzebni są w Szkole Podstawowej nr 4 w Żaganiu. Magazynier w Żaganiu o pracę może pytać w firmie „Poltops”. Osoba do pracy jako konserwator, elektryk poszukiwana jest do pracy na żagańskiej „Arenie”.

Oferty dla kierowców ma firma „Wronar-Trans” z Jasienia. Potrzebni są kierowcy z kategoriami prawa jazdy C, C+E do obsługi wywrotki oraz operator koparki. W Jasieniu dwóch kasjerów, sprzedawców potrzebnych jest do pracy na stacji paliw Lotos. Pracownika biurowego m.in. do wystawiania faktur, sporządzania umów zatrudni firma „Agro Dudek” z Pasterzowic. Łącznie pięć osób, pracowników fizycznych, potrzebnych jest do Fermy Trzody „Pol-Ferm” w Lutolu. Konkurs na stanowisko koordynatora zajęć na świetlicy w Czyżówku prowadzi Gminne Centrum Kultury i Sportu w Iłowej.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. W żarskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych potrzebna jest osoba do pracy na stanowisku ds. opracowania decyzji i korespondencji, druga osoba znajdzie pracę na stanowisku ds. rozliczeń. Pracowników ochrony w Żarach zatrudnić może „Clar System” z Poznania.

Napisz komentarz »