REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

On leży martwy za ścianą

Opublikowano 16 lutego 2018, autor: bj

Grzegorz (?36 l.) umiera nagle w domu, a jego żonie, która została sama z jego ciałem i dwójką małych dzieci, przez kilka godzin nikt nie chce pomóc. Jako pierwsi dojeżdżają na miejsce dziennikarze.

Zaczęło się od dramatycznego telefonu naszej czytelniczki w czwartek po południu (8.02.). Kilka godzin wcześniej zmarł jej mąż, w mieszkaniu przy ul. Męczenników Oświęcimskich w Żarach.

– Dzwoniłam wszędzie, również na policję. Jestem w domu z dwójką małych dzieci. On leży w mieszkaniu. Nie wiem, co mam robić – z płaczem opowiadała Marta Mężyńska (28 l.), która nie znajdując znikąd pomocy, zwróciła się do gazety „Regionalnej”. – Na policji powiedzieli, że jak nikt nie chce, no to przyjadą. Ale tak naprawdę, choć do was zadzwoniłam na końcu, to przyjechaliście jako pierwsi – mówiła z płaczem, gdy zjawiliśmy się w mieszkaniu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 569

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »