REKLAMA

Polityka

Dudojć nie chce z Forum

Opublikowano 16 lutego 2018, autor: TR

Janusz Dudojć nie będzie kandydatem Forum Samorządowego na burmistrza Lubska.

Spotkanie lubskiego Forum Samorządowego ze starostą Januszem Dudojciem odbyło się w czwartek, 8 lutego. Miała na nim zapaść decyzja, czy starosta będzie kandydatem FS na burmistrza. I – jak się dowiadujemy – zapadła.

– Nie będę startował z list komitetu lubskiego FS. Forum ma inne poglądy. Zawsze byłem w Forum, ale w powiecie. W Lubsku nie podejmowałem decyzji, raczej, jako dyrektor OSiR, byłem od ich wykonywania ? informuje Janusz Dudojć.

 

Rozłam czy koniec Forum?

Deklaracja starosty postawiła lubskie FS w nowej sytuacji. Dla wielu była zaskoczeniem.

– Daliśmy sobie dwa tygodnie na zastanowienie, co teraz robić. Ja na pewno na burmistrza ani do Rady Miasta nie będę starował ? komentuje szef lubskiego FS, Bogdan Bakalarz. I zastrzega: – Za zadłużenia ja odpowiadam i powstałe inwestycje z tym związane. Janusza Dudojcia nie należy tym obciążać, a jako starosta sprawdził się dla Lubska. Planuje startować z własnego komitetu z nowymi ludźmi i ma własny pomysł na Lubsko. Komitetów i kandydatów będzie kilku i lubszczanie dokonają tym razem właściwego wyboru ? dodaje były burmistrz Lubska.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 132

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »