REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pełen bak i rura!

Opublikowano 16 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Benzynę za ponad 120 zł ukradała para, która w poniedziałek, 12.02., przyjechała na stację paliw Orlen przy ul. Żagańskiej w Iłowej. Kolejna kradzież była już dwa dni później, w środku dnia.

Jasnozielonym renault na stację paliw dwie osoby podjechały w poniedziałek, po godz. 23:00.

– Kierowca nie wysiadał, więc sprzedawca uznał to za podejrzane. Podszedł do drzwi i zobaczył, że auto tankuje kobieta, która wysiadła od strony pasażera. Wtedy kobieta go zauważyła, jak gdyby nigdy nic odłożyła wąż do dystrybutora, wsiadła do auta i samochód odjechał – mówi Agnieszka Sobków, kierownik stacji. Tym razem złodzieje zdążyli zatankować za 120 zł.

– Od początku listopada do końca roku mieliśmy przerwę z kradzieżami. Myśleliśmy, że może już będzie spokój. Tymczasem w styczniu były kolejne trzy kradzieże, tylko w lutym już trzy – dodaje A. Sobków. – Zazwyczaj złodzieje tankują bak do pełna na około 300 zł i dopiero wtedy odjeżdżają – mówi.

Sprawę kradzieży wyjaśniają policjanci.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 176

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »